• Afgelastingen

    Geen afgelastingen

  • Programma Veld Thuis deze week

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechterVeldDetails
    wo 28-feb. 18:00Eemnes MO11-1SVO HZM'22 MO11-1regulierveld 3 A
    za 02-mrt. 14:30Eemnes 1Hees 1regulierF. (Faruk) Akdenizveld 1
    za 02-mrt. 11:55Eemnes 2IJsselmeervogels 3regulierW.R.H.A. (Wim) Poelstraveld 1
    za 02-mrt. 14:30Eemnes 3Loosdrecht 4regulierJ. (Jan) Veermanveld 3
    za 02-mrt. 16:45Eemnes JO17-1VVZA JO17-1regulierR. (Rob) Kiesveld 1
    za 02-mrt. 12:40Eemnes JO15-1Baarn sv JO15-1regulierE.M.A. (Edwin) Klarenbeekveld 3
    za 02-mrt. 11:00Eemnes JO14-1Altius JO14-3regulierT.H. (Rens) Koolveld 3
    za 02-mrt. 10:00Eemnes JO13-1Victoria JO13-3regulierR. (Ron) de Leeuwveld 1
    za 02-mrt. 08:30Eemnes JO12-1BVV '31 JO12-1regulierR.J. (Roelof) Grasmeijerveld 2 B
    za 02-mrt. 08:30Eemnes JO11-1Wasmeer JO11-2regulierAfgeschermdveld 2 A
    za 02-mrt. 09:40Eemnes JO10-1Zuidvogels HSV De JO10-1regulierveld 3 A1
    za 02-mrt. 09:40Eemnes JO10-4Buitenboys sc. JO10-8regulierveld 3 A2
    za 02-mrt. 08:30Eemnes JO9-2Gooi 't sc, JO9-1JMregulierveld 3 A1
    za 02-mrt. 08:30Eemnes JO9-4JMIJsselmeervogels MO9-1regulierveld 3 B2
    za 02-mrt. 08:30Eemnes JO8-2IJsselmeervogels JO8-2regulierveld 3 A2
    za 02-mrt. 14:30Eemnes VR1Sparta Nijkerk VR2regulierC.A.M. (Carel) Jungerlingveld 2
    za 02-mrt. 12:00Eemnes MO17-1WV-HEDW MO17-1regulierT.J.L. (Timo) Rigterveld 2
    za 02-mrt. 10:05Eemnes MO17-2Victoria MO17-2regulierR.W.J. (Roel) van Wijkveld 2
    za 02-mrt. 08:30Eemnes MO15-2CJVV MO15-1regulierveld 1
    za 02-mrt. 08:30Champions LeagueChampions LeagueChampions LeagueVeld4 - champions veld
  • Programma Veld Uit deze week

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechterVeldDetails
    ma 26-feb. 18:45AFC Quick 1890 MO15-1Eemnes MO15-2regulierveld 3
    di 27-feb. 20:00Hoogland MO17-1Eemnes MO17-1regulierveld 5
    za 02-mrt. 12:05Eemboys 3Eemnes 4regulierveld 7 hoofdveld Eemboys
    za 02-mrt. 13:45VVZA O23-1Eemnes O23-1regulierveld 2
    za 02-mrt. 12:30Olympia '25 JO19-1Eemnes JO19-1regulierveld 3-Olympia'25
    za 02-mrt. 11:15Roda '46 JO16-2Eemnes JO16-1regulierveld 8
    za 02-mrt. 15:35AFC Quick 1890 JO16-4Eemnes JO16-2regulierveld 3
    za 02-mrt. 08:30DOSC JO13-3Eemnes JO13-2regulierP. (Paul) Daleboutveld 1
    za 02-mrt. 09:45DOSC JO12-4Eemnes JO12-2regulierP. (Peter) Buizerveld 2 B
    za 02-mrt. 10:00Hooglanderveen JO11-7Eemnes JO11-2regulierveld 3 A
    za 02-mrt. 09:45Spakenburg JO10-3Eemnes JO10-2regulierveld 2-Spakenburg A2
    za 02-mrt. 12:00Laren 99 sv JO10-4Eemnes JO10-3regulierveld 5 A1
    za 02-mrt. 09:20BFC MO10-1Eemnes JO10-5regulierveld 3 B2
    za 02-mrt. 08:30VOP JO9-1Eemnes JO9-1regulierveld 3 A1
    za 02-mrt. 08:45Loosdrecht JO9-3Eemnes JO9-3regulierveld 4 A2
    za 02-mrt. 10:30Loosdrecht JO8-2Eemnes JO8-1regulierveld 4 A2
    za 02-mrt. 11:30Graveland 's VR3Eemnes VR3regulierveld 1-'s Graveland
    za 02-mrt. 08:30Almere FC MO15-2Eemnes MO15-1regulierveld 2
    za 02-mrt. 09:50Meern De MO11-1Eemnes MO11-1regulierveld 2 A
    za 02-mrt. 10:00Zwaluwen Utrecht '11 MO11-1Eemnes MO11-2regulierveld 1 B
    za 02-mrt. 11:30Buitenboys sc. MO20-1Eemnes MO20-1 (9-tal)regulierveld 2
  • Programma Veld volgende week

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechterVeldDetails
    ma 04-mrt. 19:00Eemnes MO15-1WV-HEDW MO15-2regulierT.J.L. (Timo) Rigterveld 3
    di 05-mrt. 19:10Eemnes MO17-2Graveland 's MO17-1regulierA.W. (Arwin) Lergnerveld 3
    wo 06-mrt. 18:30Hoofddorp s.v. MO11-1Eemnes MO11-1regulierveld 2 A
    do 07-mrt. 20:15Cobu Boys VR1Eemnes VR1regulierveld 1
    vr 08-mrt. 20:30FC Weesp 35+5Eemnes 35+1regulierveld 1 A
    vr 08-mrt. 21:00Eemnes 35+1CJVV 35+1regulierveld 1 A
    vr 08-mrt. 21:30Eemboys 35+1Eemnes 35+1regulierveld 1 B
    vr 08-mrt. 22:00Eemnes 35+1TOV 35+1regulierveld 1 B
    vr 08-mrt. 19:45Eemnes 35+2Baarn sv 35+1regulierVeld 2 BAARN SV / TOV A
    vr 08-mrt. 20:15CJVV 35+5Eemnes 35+2regulierVeld 2 BAARN SV / TOV B
    vr 08-mrt. 20:45Eemnes 35+2IJsselmeervogels 35+1regulierVeld 2 BAARN SV / TOV B
    vr 08-mrt. 21:45DOSC 35+2Eemnes 35+2regulierVeld 2 BAARN SV / TOV B
    vr 08-mrt. 20:00Zuidvogels HSV De 35+1Eemnes 35+3regulierveld 1 B
    vr 08-mrt. 20:30Eemnes 35+3CJVV 35+3regulierveld 1 B
    vr 08-mrt. 21:00Wasmeer 35+1Eemnes 35+3regulierveld 1 A
    vr 08-mrt. 21:30Eemnes 35+3Austerlitz 35+1regulierveld 1 A
    vr 08-mrt. 20:00Huizen 45+1Eemnes 45+1regulierveld 1 A
    vr 08-mrt. 20:30Eemnes 45+1Amsvorde 45+1regulierveld 1 A
    vr 08-mrt. 21:30Eemboys 45+1Eemnes 45+1regulierveld 1 A
    vr 08-mrt. 22:00Eemnes 45+1Buitenboys sc. 45+1regulierveld 1 A
    vr 08-mrt. 20:00Eemnes VR30+1Soest SO VR30+1regulierveld 1 B
    vr 08-mrt. 21:00SVO HZM'22 VR30+2Eemnes VR30+1regulierveld 1 B
    vr 08-mrt. 21:30Eemnes VR30+1VVZA VR30+1regulierveld 1 B
    vr 08-mrt. 22:00KVVA VR30+1Eemnes VR30+1regulierveld 1 A
    za 09-mrt. 14:30Laren 99 sv 1Eemnes 1regulierveld 1
    za 09-mrt. 12:00Victoria 2Eemnes 2regulierveld 1-Victoria
    za 09-mrt. 12:00Cobu Boys 2Eemnes 3regulierveld 1-Cobu Boys
    za 09-mrt. 12:05Eemnes 4IJsselmeervogels 8regulierE.W.J. (Erwin) Mustersveld 1
    za 09-mrt. 14:15Eemnes JO19-1Jonathan JO19-3regulierM. (Martin) Seelenveld 2
    za 09-mrt. 14:45FC Driebergen JO17-2Eemnes JO17-1regulierveld 2
    za 09-mrt. 11:00Eemnes JO16-2Soest SO JO16-3regulierR. (Rob) Kiesveld 3
    za 09-mrt. 10:30Zuidvogels HSV De JO15-1Eemnes JO15-1regulierveld 5-Zuidvogels
    za 09-mrt. 16:00Baarn sv JO14-2Eemnes JO14-1regulierJ. (Jeroen) Sittersveld 3 hoofdveld BAARN SV
    za 09-mrt. 08:30BFC JO13-5Eemnes JO13-1regulierveld 1 - Hoofdveld
    za 09-mrt. 11:30Eemnes JO13-2IJsselmeervogels JO13-3regulierE.M.A. (Edwin) Klarenbeekveld 2
    za 09-mrt. 08:30Zuidvogels HSV De JO12-1Eemnes JO12-1regulierveld 2-Zuidvogels B
    za 09-mrt. 10:00Eemnes JO12-2Hees JO12-1regulierveld 2 A
    za 09-mrt. 08:30Eemnes JO11-1Soest SO JO11-3regulierAfgeschermdveld 2 B
    za 09-mrt. 10:00Eemnes JO11-2Laren 99 sv JO11-2regulierveld 2 B
    za 09-mrt. 09:40Eemnes JO10-1Almere FC JO10-1regulierveld 3 B1
    za 09-mrt. 09:40Eemnes JO10-2Zuidvogels HSV De JO10-4regulierveld 3 A2
    za 09-mrt. 12:30Huizen JO10-6Eemnes JO10-3regulierveld 7-Huizen A2 - Pupillenveld O8 t/m O10
    za 09-mrt. 10:10BFC JO10-5Eemnes JO10-4regulierveld 3 A1
    za 09-mrt. 09:40Eemnes JO10-5Huizen JO10-5regulierveld 3 A1
    za 09-mrt. 10:00Candia '66 JO9-1Eemnes JO9-1regulierveld 1 (Pupillen JO8-JO12) A1
    za 09-mrt. 08:30Eemnes JO9-2Hooglanderveen JO9-9regulierveld 3 B1
    za 09-mrt. 08:30Eemnes JO9-3Nederhorst vv JO9-3regulierveld 3 A2
    za 09-mrt. 09:00Gooi 't sc, JO9-1JMEemnes JO9-4JMregulierveld 4-'t Gooi A2
    za 09-mrt. 08:30Eemnes JO8-1Soest SO JO8-3regulierveld 3 A1
    za 09-mrt. 08:45AFC Quick 1890 JO8-2Eemnes JO8-2regulierveld 4 A2
    za 09-mrt. 14:15Eemnes VR3Ouderkerk sv. VR3regulierC.A.M. (Carel) Jungerlingveld 1
    za 09-mrt. 12:45Hoofddorp s.v. MO17-1Eemnes MO17-1regulierveld 7
    za 09-mrt. 13:50AFC Quick 1890 MO17-1Eemnes MO17-2regulierveld 3
    za 09-mrt. 10:20Eemnes MO15-1Diemen sv. MO15-2regulierR.W.J. (Roel) van Wijkveld 1
    za 09-mrt. 09:00Gooi 't sc MO15-2Eemnes MO15-2regulierveld 2-'t Gooi
    za 09-mrt. 08:30Eemnes MO11-1AS'80 MO11-1regulierveld 2 A
    za 09-mrt. 10:00SVO HZM'22 MO11-1Eemnes MO11-2regulierveld 2-Zuidvogels A - ingang Bestevaer 3
    za 09-mrt. 14:20Eemnes MO20-1 (9-tal)Hoogland MO20-2 (9-tal)regulierT.J.L. (Timo) Rigterveld 3
    za 09-mrt. 08:30Champions LeagueChampions LeagueChampions LeagueVeld4 - champions veld
  • Programma Veld over 2 weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechterVeldDetails
    za 16-mrt. 14:30Eemnes 1VVZA 1regulierveld 1
    za 16-mrt. 11:45Eemnes 2Baarn sv 3regulierveld 1
    za 16-mrt. 14:30Zuidvogels HSV De 5Eemnes 3regulierveld 6-Zuidvogels
    za 16-mrt. 11:30TOV 4Eemnes 4regulierVeld 2 BAARN SV / TOV
    za 16-mrt. 12:00Eemnes O23-1Nieuwland ASC O23-4regulierveld 2
    za 16-mrt. 12:00TOV JO19-1Eemnes JO19-1regulierveld 5 BAARN SV / TOV
    za 16-mrt. 11:00Eemnes JO17-1Altius JO17-1regulierveld 3
    za 16-mrt. 11:45VVZ '49 JO16-1Eemnes JO16-1regulierA.H. (Ad) Blomveld 1
    za 16-mrt. 13:30Hoogland JO16-3Eemnes JO16-2regulierveld 4
    za 16-mrt. 10:00Eemnes JO15-1Hoogland JO15-2regulierveld 1
    za 16-mrt. 14:00Eemnes JO14-1SDO JO14-2regulierveld 2
    za 16-mrt. 08:30Eemnes JO13-1NVC JO13-1regulierveld 1
    za 16-mrt. 10:00CJVV JO13-3Eemnes JO13-2regulierveld 3
    za 16-mrt. 08:30Eemnes JO12-1Altius JO12-2regulierveld 2 A
    za 16-mrt. 08:30Spakenburg JO12-4Eemnes JO12-2regulierveld 3-Spakenburg A
    za 16-mrt. 14:30AS'80 JO11-5Eemnes JO11-1regulierveld 3 B
    za 16-mrt. 08:30Roda '46 JO11-10Eemnes JO11-2regulierveld 4 A
    za 16-mrt. 10:30Victoria JO10-3Eemnes JO10-1regulierveld 3-Victoria A1
    za 16-mrt. 09:30Huizen JO10-3Eemnes JO10-2regulierveld 7-Huizen A2 - Pupillenveld O8 t/m O10
    za 16-mrt. 09:40Eemnes JO10-3Wasmeer JO10-3regulierveld 3 A1
    za 16-mrt. 09:40Eemnes JO10-4SDO JO10-8regulierveld 3 A2
    za 16-mrt. 10:30NVC JO10-3Eemnes JO10-5regulierveld 4 A1
    za 16-mrt. 08:30Eemnes JO9-1SDO JO9-1regulierveld 3 B2
    za 16-mrt. 09:00Altius JO9-3Eemnes JO9-3regulierveld 4-Altius A2
    za 16-mrt. 08:30Eemnes JO9-4JMEemnes JO9-2regulierveld 3 A2
    za 16-mrt. 09:00Vliegdorp 't vv JO8-2Eemnes JO8-1regulierveld 1 A2
    za 16-mrt. 08:30Eemnes JO8-2Hoogland JO8-3regulierveld 3 A1
    za 16-mrt. 12:00Sporting '70 VR2Eemnes VR1regulierveld 1-Sporting'70
    za 16-mrt. 15:00Eemnes VR3TOV VR2regulierveld 3
    za 16-mrt. 13:10Eemnes MO17-1Atletico Club Amsterdam MO17-1regulierveld 3
    za 16-mrt. 15:45Eemnes MO17-2SVO HZM'22 MO17-2regulierveld 2
    za 16-mrt. 10:35GeuzenMiddenmeer MO15-1Eemnes MO15-1regulier(25) veld 3
    za 16-mrt. 10:00Eemnes MO15-2IJsselmeervogels MO15-2regulierveld 2
    za 16-mrt. 08:30Eemnes MO11-2Eemnes MO11-1regulierveld 2 B
    za 16-mrt. 12:00Nieuw Sloten sv MO20-1Eemnes MO20-1 (9-tal)regulier(05) veld 1-Nieuw Sloten (hoofdveld NS)
    za 16-mrt. 08:30Champions LeagueChampions LeagueChampions LeagueVeld4 - champions veld
  • Programma Veld over 3 weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechterDetails
    vr 22-mrt. 20:00Eemnes 35+1TOV 35+1regulier
    vr 22-mrt. 20:30CJVV 35+1Eemnes 35+1regulier
    vr 22-mrt. 21:00Eemnes 35+1Eemboys 35+1regulier
    vr 22-mrt. 22:00FC Weesp 35+5Eemnes 35+1regulier
    vr 22-mrt. 20:00DOSC 35+2Eemnes 35+2regulier
    vr 22-mrt. 20:30Eemnes 35+2Baarn sv 35+1regulier
    vr 22-mrt. 21:30CJVV 35+5Eemnes 35+2regulier
    vr 22-mrt. 22:00Eemnes 35+2IJsselmeervogels 35+1regulier
    vr 22-mrt. 20:00Zuidvogels HSV De 35+1Eemnes 35+3regulier
    vr 22-mrt. 20:30Eemnes 35+3Wasmeer 35+1regulier
    vr 22-mrt. 21:00Austerlitz 35+1Eemnes 35+3regulier
    vr 22-mrt. 21:30Eemnes 35+3CJVV 35+3regulier
    vr 22-mrt. 20:30Huizen 45+1Eemnes 45+1regulier
    vr 22-mrt. 21:00Eemnes 45+1Eemboys 45+1regulier
    vr 22-mrt. 21:30Buitenboys sc. 45+1Eemnes 45+1regulier
    vr 22-mrt. 22:00Eemnes 45+1Amsvorde 45+1regulier
    vr 22-mrt. 20:00Eemnes VR30+1Soest SO VR30+1regulier
    vr 22-mrt. 21:00VVZA VR30+1Eemnes VR30+1regulier
    vr 22-mrt. 21:30Eemnes VR30+1KVVA VR30+1regulier
    vr 22-mrt. 22:00SVO HZM'22 VR30+2Eemnes VR30+1regulier
    za 23-mrt. 14:30Loosdrecht 1Eemnes 1regulier
    za 23-mrt. 11:50Eemnes 3Hees 3regulier
    za 23-mrt. 14:30Eemnes 4VVZA 3regulier
    za 23-mrt. 10:00DOVO O23-3Eemnes O23-1regulier
    za 23-mrt. 14:00Sporting '70 JO17-1Eemnes JO17-1regulier
    za 23-mrt. 10:00Eemnes JO16-1VVA Achterberg JO16-1regulier
    za 23-mrt. 14:30Eemnes VR1Zwaluwen Utrecht '11 VR1regulier
    za 23-mrt. 14:30DVVA csv. VR4Eemnes VR3regulier
    za 23-mrt. 10:00WV-HEDW MO17-1Eemnes MO17-1regulier
    za 23-mrt. 12:30Victoria MO17-2Eemnes MO17-2regulier
    za 23-mrt. 10:00Eemnes MO15-1Almere FC MO15-2regulier
    za 23-mrt. 08:30CJVV MO15-1Eemnes MO15-2regulier
    za 23-mrt. 14:30Eemnes MO20-1 (9-tal)Buitenboys sc. MO20-1regulier
    za 23-mrt. 08:30Champions LeagueChampions LeagueChampions League
    za 30-mrt. 08:30Champions LeagueChampions LeagueChampions League
    vr 05-apr. 20:00Eemnes 35+1CJVV 35+1regulier
    vr 05-apr. 21:00TOV 35+1Eemnes 35+1regulier
    vr 05-apr. 21:30Eemnes 35+1FC Weesp 35+5regulier
    vr 05-apr. 22:00Eemboys 35+1Eemnes 35+1regulier
    vr 05-apr. 20:00Eemnes 35+2IJsselmeervogels 35+1regulier
    vr 05-apr. 20:30CJVV 35+5Eemnes 35+2regulier
    vr 05-apr. 21:00Eemnes 35+2DOSC 35+2regulier
    vr 05-apr. 22:00Baarn sv 35+1Eemnes 35+2regulier
    vr 05-apr. 20:00Wasmeer 35+1Eemnes 35+3regulier
    vr 05-apr. 20:30Eemnes 35+3CJVV 35+3regulier
    vr 05-apr. 21:00Austerlitz 35+1Eemnes 35+3regulier
    vr 05-apr. 21:30Eemnes 35+3Zuidvogels HSV De 35+1regulier
    vr 05-apr. 21:00Buitenboys sc. 45+1Eemnes 45+1regulier
    vr 05-apr. 21:30Eemnes 45+1Eemboys 45+1regulier
    vr 05-apr. 22:00Amsvorde 45+1Eemnes 45+1regulier
    vr 05-apr. 22:30Eemnes 45+1Huizen 45+1regulier
    vr 05-apr. 20:00SVO HZM'22 VR30+2Eemnes VR30+1regulier
    vr 05-apr. 20:30Eemnes VR30+1KVVA VR30+1regulier
    vr 05-apr. 21:30Soest SO VR30+1Eemnes VR30+1regulier
    vr 05-apr. 22:00Eemnes VR30+1VVZA VR30+1regulier
    za 06-apr. 14:30Eemnes 1Jonathan 1regulier
    za 06-apr. 12:00Eemnes 2Buitenboys sc. 2regulier
    za 06-apr. 14:00Nieuwland ASC 6Eemnes 4regulier
    za 06-apr. 12:00Eemnes O23-1GVVV O23-2regulier
    za 06-apr. 13:25DVSU JO19-1Eemnes JO19-1regulier
    za 06-apr. 13:45Eemnes JO17-1BFC JO17-3regulier
    za 06-apr. 12:00BVV '31 JO16-1Eemnes JO16-1regulier
    za 06-apr. 11:00DOB JO16-1JMEemnes JO16-2regulier
    za 06-apr. 10:15Eemnes JO15-1Victoria JO15-2regulier
    za 06-apr. 15:50Eemnes JO14-1Victoria JO14-3regulier
    za 06-apr. 08:30Eemnes JO13-1Laren 99 sv JO13-1regulier
    za 06-apr. 08:30Hoogland JO13-5Eemnes JO13-2regulier
    za 06-apr. 15:00CJVV VR1Eemnes VR1regulier
    za 06-apr. 14:30Eemnes VR3Nederhorst vv VR1regulier
    za 06-apr. 11:45Eemnes MO17-1Hoogland MO17-1regulier
    za 06-apr. 12:00Volendam (rkav) MO15-1Eemnes MO15-1regulier
    za 06-apr. 10:00Eemnes MO15-2Nieuwland ASC MO15-1regulier
    za 06-apr. 12:45Graveland 's MO20-1Eemnes MO20-1 (9-tal)regulier
    za 13-apr. 14:45Amsvorde 1Eemnes 1regulier
    za 13-apr. 12:00Graveland 's 2Eemnes 2regulier
    za 13-apr. 14:00Eemnes 3Eemdijk 4regulier
    za 13-apr. 16:15Eemnes 4VVZ '49 4regulier
    za 13-apr. 15:45Nieuwland ASC O23-2Eemnes O23-1regulier
    za 13-apr. 16:30Eemnes JO19-1Hoogland JO19-2regulier
    za 13-apr. 14:30Vliegdorp 't vv JO17-1Eemnes JO17-1regulier
    za 13-apr. 13:15Eemnes JO16-1Spakenburg JO16-1regulier
    za 13-apr. 11:15Eemnes JO16-2Wasmeer JO16-2regulier
    za 13-apr. 11:00Altius JO15-1Eemnes JO15-1regulier
    za 13-apr. 13:00Sporting Almere JO14-2Eemnes JO14-1regulier
    za 13-apr. 08:30Hooglanderveen JO13-4Eemnes JO13-1regulier
    za 13-apr. 08:30Eemnes JO13-2Amsvorde JO13-2regulier
    za 13-apr. 14:30Eemnes VR1Loosdrecht VR1regulier
    za 13-apr. 14:30Cobu Boys VR3Eemnes VR3regulier
    za 13-apr. 13:00Atletico Club Amsterdam MO17-1Eemnes MO17-1regulier
    za 13-apr. 13:15SVO HZM'22 MO17-2Eemnes MO17-2regulier
    za 13-apr. 10:15Eemnes MO15-1GeuzenMiddenmeer MO15-1regulier
    za 13-apr. 10:00IJsselmeervogels MO15-2Eemnes MO15-2regulier
    za 13-apr. 15:30Eemnes MO20-1 (9-tal)Nieuw Sloten sv MO20-1regulier