• Afgelastingen

    Geen afgelastingen

  • Programma Veld Thuis deze week

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechterVeldDetails
    za 26-nov. 08:30Eemnes JO10-1Nieuwland ASC JO10-2regulierveld 3 B2
    za 26-nov. 08:30Eemnes JO8-2Zuidvogels HSV De JO8-4regulierveld 3 A2
    za 26-nov. 08:30Champions LeagueChampions LeagueChampions Leagueveld 3 B1
    di 29-nov. 20:15Eemnes 2Wasmeer 2regulierM. (Martin) Seelenveld 1
    vr 02-dec. 21:00Eemnes 35+1Huizen 35+1regulierveld 1 B
    vr 02-dec. 22:00Eemnes 35+1Buitenboys sc. 35+2regulierveld 1 A
    vr 02-dec. 20:00Eemnes 35+2Gooi 't sc 35+1regulierveld 3 B
    vr 02-dec. 21:30Eemnes 35+2Wasmeer 35+1regulierveld 3 B
    vr 02-dec. 20:30Eemnes 35+3TOV 35+2regulierveld 1 A
    vr 02-dec. 21:30Eemnes 35+3Spakenburg 35+1regulierveld 1 B
    vr 02-dec. 21:00Eemnes 45+1TOV 45+1regulierVeld 2 BAARN SV / TOV A
    vr 02-dec. 22:00Eemnes 45+1VVZ '49 45+2regulierVeld 2 BAARN SV / TOV B
    vr 02-dec. 20:00Eemnes VR30+1Victoria VR30+2regulierveld 1-Victoria A
    vr 02-dec. 21:00Eemnes VR30+1Gooi 't sc VR30+2regulierveld 1-Victoria B
    za 03-dec. 14:00Eemnes 1Graveland 's 1regulierF. (Frits) de Grootveld 1
    za 03-dec. 13:20Eemnes 4Altius 5regulierA. (Ton) de Heusveld 3
    za 03-dec. 13:00Eemnes O23-1Nieuwland ASC O23-4regulierR. (Rob) Kiesveld 2
    za 03-dec. 09:45Eemnes JO18-2Soest SO JO18-3regulierC.A.M. (Carel) Jungerlingveld 3
    za 03-dec. 11:40Eemnes JO16-1Altius JO16-2regulierM. (Martin) Seelenveld 1
    za 03-dec. 11:45Eemnes JO15-2VVZ '49 JO15-2regulierR.J.M. (Ron) Nieuwendijkveld 3
    za 03-dec. 08:30Eemnes JO14-1TOV JO14-1regulierR. (Ron) de Leeuwveld 1
    za 03-dec. 08:30Eemnes JO12-2Hercules MO12-1regulierveld 2 A
    za 03-dec. 09:55Eemnes JO11-1Wasmeer JO11-2regulierveld 2 A
    za 03-dec. 08:30Eemnes JO11-2VVZ '49 JO11-2regulierT.E. (Teun) Scholtenveld 2 B
    za 03-dec. 08:30Eemnes JO9-3AS'80 JO9-9regulierveld 3 A1
    za 03-dec. 10:00Eemnes MO17-1IJsselmeervogels MO17-1regulierT.J.L. (Timo) Rigterveld 1
    za 03-dec. 11:25Eemnes MO15-1Nederhorst vv MO15-2regulierR.W.J. (Roel) van Wijkveld 2
    za 03-dec. 08:30Champions LeagueChampions LeagueChampions League
  • Programma Veld Uit deze week

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechterVeldDetails
    za 26-nov. 15:15NVC 4Eemnes 4regulierveld 2
    za 26-nov. 15:30Hoogland JO18-3Eemnes JO18-2regulierveld 2
    vr 02-dec. 20:30Zuidvogels HSV De 35+1Eemnes 35+1regulierveld 1 B
    vr 02-dec. 21:30FC Weesp 35+1Eemnes 35+1regulierveld 1 A
    vr 02-dec. 21:00Buitenboys sc. 35+1Eemnes 35+2regulierveld 3 B
    vr 02-dec. 22:00FC Weesp 35+7Eemnes 35+2regulierveld 3 A
    vr 02-dec. 20:00CJVV 35+2Eemnes 35+3regulierveld 1 A
    vr 02-dec. 21:00IJsselmeervogels 35+1Eemnes 35+3regulierveld 1 B
    vr 02-dec. 20:30Eemboys 45+1Eemnes 45+1regulierVeld 2 BAARN SV / TOV A
    vr 02-dec. 21:30Laren 99 sv 45+1Eemnes 45+1regulierVeld 2 BAARN SV / TOV B
    vr 02-dec. 20:30Wasmeer VR30+1Eemnes VR30+1regulierveld 1-Victoria B
    vr 02-dec. 22:00Olympia '25 VR30+1Eemnes VR30+1regulierveld 1-Victoria B
    za 03-dec. 11:15Baarn sv 2Eemnes 2regulierVeld 2 BAARN SV / TOV
    za 03-dec. 14:00Victoria 3Eemnes 3regulierveld 5-Victoria
    za 03-dec. 12:00LRC JO19-1Eemnes JO19-1regulierW.G.T. (Willy) van Griensvenveld 1
    za 03-dec. 10:15Bunnik '73 JO18-1Eemnes JO18-1regulierveld 2
    za 03-dec. 09:00Graveland 's JO15-1Eemnes JO15-1regulierveld 4-'s Graveland
    za 03-dec. 10:45IJsselmeervogels JO14-3Eemnes JO14-2regulierveld 3-IJsselmeervogels
    za 03-dec. 10:00Huizen JO13-2Eemnes JO13-1regulierV.J. (Vincent) Bezemerveld 4-Huizen
    za 03-dec. 10:35FC Weesp JO12-2Eemnes JO12-1regulierveld 2 A
    za 03-dec. 09:00Hees JO11-1Eemnes JO11-3regulierveld 1 B
    za 03-dec. 09:45Soest SO JO10-3Eemnes JO10-1regulierveld 3-SO Soest B2
    za 03-dec. 11:00DOSC JO10-4Eemnes JO10-2regulierveld 4 A1
    za 03-dec. 08:30Huizen JO9-2Eemnes JO9-1regulierveld 7-Huizen A1 - Pupillenveld O8 t/m O10
    za 03-dec. 09:00AFC Quick 1890 JO9-4Eemnes JO9-2regulierveld 4 A1
    za 03-dec. 08:30DOSC JO8-1Eemnes JO8-1regulierveld 2 A1
    za 03-dec. 09:25BFC JO8-7Eemnes JO8-2regulierveld 3 A1
    za 03-dec. 15:00Buitenboys sc. VR1Eemnes VR1regulierveld 2
    za 03-dec. 12:30SEC VR1Eemnes VR2regulierveld 1
    za 03-dec. 14:00Victoria MO17-1Eemnes MO17-2 (9-tal)regulierveld 2-Victoria
    za 03-dec. 09:00Waterwijk asc MO13-2Eemnes MO13-1regulierveld 1
  • Programma Veld volgende week

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechterVeldDetails
    za 03-dec. 14:00Eemnes 1Graveland 's 1regulierF. (Frits) de Grootveld 1
    za 03-dec. 11:15Baarn sv 2Eemnes 2regulierVeld 2 BAARN SV / TOV
    za 03-dec. 14:00Victoria 3Eemnes 3regulierveld 5-Victoria
    za 03-dec. 13:20Eemnes 4Altius 5regulierA. (Ton) de Heusveld 3
    za 03-dec. 13:00Eemnes O23-1Nieuwland ASC O23-4regulierR. (Rob) Kiesveld 2
    za 03-dec. 12:00LRC JO19-1Eemnes JO19-1regulierW.G.T. (Willy) van Griensvenveld 1
    za 03-dec. 10:15Bunnik '73 JO18-1Eemnes JO18-1regulierveld 2
    za 03-dec. 09:45Eemnes JO18-2Soest SO JO18-3regulierC.A.M. (Carel) Jungerlingveld 3
    za 03-dec. 11:40Eemnes JO16-1Altius JO16-2regulierM. (Martin) Seelenveld 1
    za 03-dec. 09:00Graveland 's JO15-1Eemnes JO15-1regulierveld 4-'s Graveland
    za 03-dec. 11:45Eemnes JO15-2VVZ '49 JO15-2regulierR.J.M. (Ron) Nieuwendijkveld 3
    za 03-dec. 08:30Eemnes JO14-1TOV JO14-1regulierR. (Ron) de Leeuwveld 1
    za 03-dec. 10:45IJsselmeervogels JO14-3Eemnes JO14-2regulierveld 3-IJsselmeervogels
    za 03-dec. 10:00Huizen JO13-2Eemnes JO13-1regulierV.J. (Vincent) Bezemerveld 4-Huizen
    za 03-dec. 10:35FC Weesp JO12-2Eemnes JO12-1regulierveld 2 A
    za 03-dec. 08:30Eemnes JO12-2Hercules MO12-1regulierveld 2 A
    za 03-dec. 09:55Eemnes JO11-1Wasmeer JO11-2regulierveld 2 A
    za 03-dec. 08:30Eemnes JO11-2VVZ '49 JO11-2regulierT.E. (Teun) Scholtenveld 2 B
    za 03-dec. 09:00Hees JO11-1Eemnes JO11-3regulierveld 1 B
    za 03-dec. 09:45Soest SO JO10-3Eemnes JO10-1regulierveld 3-SO Soest B2
    za 03-dec. 11:00DOSC JO10-4Eemnes JO10-2regulierveld 4 A1
    za 03-dec. 08:30Huizen JO9-2Eemnes JO9-1regulierveld 7-Huizen A1 - Pupillenveld O8 t/m O10
    za 03-dec. 09:00AFC Quick 1890 JO9-4Eemnes JO9-2regulierveld 4 A1
    za 03-dec. 08:30Eemnes JO9-3AS'80 JO9-9regulierveld 3 A1
    za 03-dec. 08:30DOSC JO8-1Eemnes JO8-1regulierveld 2 A1
    za 03-dec. 09:25BFC JO8-7Eemnes JO8-2regulierveld 3 A1
    za 03-dec. 15:00Buitenboys sc. VR1Eemnes VR1regulierveld 2
    za 03-dec. 12:30SEC VR1Eemnes VR2regulierveld 1
    za 03-dec. 10:00Eemnes MO17-1IJsselmeervogels MO17-1regulierT.J.L. (Timo) Rigterveld 1
    za 03-dec. 14:00Victoria MO17-1Eemnes MO17-2 (9-tal)regulierveld 2-Victoria
    za 03-dec. 11:25Eemnes MO15-1Nederhorst vv MO15-2regulierR.W.J. (Roel) van Wijkveld 2
    za 03-dec. 09:00Waterwijk asc MO13-2Eemnes MO13-1regulierveld 1
    za 03-dec. 08:30Champions LeagueChampions LeagueChampions League
    wo 07-dec. 19:30Hoogland JO18-2Eemnes JO18-1regulierveld 2
    za 10-dec. 14:30BVV '31 1Eemnes 1regulierveld 2
    za 10-dec. 11:45Eemnes 2Waterwijk asc 2regulierveld 2
    za 10-dec. 13:45Eemnes 3IJsselmeervogels 6regulierveld 2
    za 10-dec. 12:00Wasmeer 4Eemnes 4regulierveld 1
    za 10-dec. 15:45Eemnes O23-1Roda '46 O23-5regulierJ. (Jan) Veermanveld 2
    za 10-dec. 12:15Eemnes JO19-1Altius JO19-1regulierveld 1
    za 10-dec. 10:00Eemnes JO18-1Veenendaal JO18-1regulierveld 1
    za 10-dec. 14:45TOV JO18-1Eemnes JO18-2regulierveld 4 BAARN SV / TOV
    za 10-dec. 12:00Muiderberg sc. JO16-1Eemnes JO16-1regulierveld 2
    za 10-dec. 10:30Eemnes JO15-1Hees JO15-1regulierveld 3
    za 10-dec. 16:15DOSC JO15-3Eemnes JO15-2regulierveld 3
    za 10-dec. 10:00VVZ '49 JO14-1Eemnes JO14-1regulierveld 2
    za 10-dec. 10:00Eemnes JO14-2AFC Quick 1890 JO14-4regulierveld 2
    za 10-dec. 14:15Eemnes JO13-1NVC JO13-1regulierveld 1
    za 10-dec. 08:30Eemnes JO12-1Victoria JO12-3regulierveld 2 A
    za 10-dec. 08:30Sporting '70 JO12-5Eemnes JO12-2regulierveld 4-Sporting'70 A
    za 10-dec. 08:30Huizen JO11-2Eemnes JO11-1regulierveld 4-Huizen B
    za 10-dec. 11:45Waterwijk asc JO11-8Eemnes JO11-2regulierveld 3 A
    za 10-dec. 08:30Eemnes JO11-3VVZA JO11-2regulierveld 2 B
    za 10-dec. 08:30Eemnes JO10-1Spakenburg JO10-2regulierveld 3 B2
    za 10-dec. 08:30Eemnes JO10-2CJVV JO10-4regulierveld 3 B1
    za 10-dec. 08:30Eemnes JO9-1Laren 99 sv JO9-1regulierveld 3 A2
    za 10-dec. 09:30Eemnes JO9-2Spakenburg JO9-3regulierveld 3 A2
    za 10-dec. 10:15Eemdijk JO9-2Eemnes JO9-3regulierveld 1 A1
    za 10-dec. 08:30Eemnes JO8-1CDW JO8-1regulierveld 3 A1
    za 10-dec. 09:30Eemnes JO8-2FC Weesp JO8-6regulierveld 3 A1
    za 10-dec. 12:00Eemnes VR1Ouderkerk sv. VR1regulierveld 3
    za 10-dec. 14:00Eemnes VR2Nieuwland ASC VR1regulierveld 3
    za 10-dec. 10:45CJVV MO17-1Eemnes MO17-1regulierveld 1
    za 10-dec. 15:55Eemnes MO17-2 (9-tal)BVV '31 MO17-1regulierveld 3
    za 10-dec. 14:30Hooglanderveen MO15-2Eemnes MO15-1regulierveld 2
    za 10-dec. 08:30Eemnes MO13-1Almere FC MO13-2regulierveld 1
    za 10-dec. 08:30CJVV MO11-1Eemnes MO11-1regulierveld 4 B
    za 10-dec. 08:30Champions LeagueChampions LeagueChampions Leagueveld 3 B1
  • Programma Veld over 2 weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechterVeldDetails
    za 10-dec. 14:30BVV '31 1Eemnes 1regulierveld 2
    za 10-dec. 11:45Eemnes 2Waterwijk asc 2regulierveld 2
    za 10-dec. 13:45Eemnes 3IJsselmeervogels 6regulierveld 2
    za 10-dec. 12:00Wasmeer 4Eemnes 4regulierveld 1
    za 10-dec. 15:45Eemnes O23-1Roda '46 O23-5regulierJ. (Jan) Veermanveld 2
    za 10-dec. 12:15Eemnes JO19-1Altius JO19-1regulierveld 1
    za 10-dec. 10:00Eemnes JO18-1Veenendaal JO18-1regulierveld 1
    za 10-dec. 14:45TOV JO18-1Eemnes JO18-2regulierveld 4 BAARN SV / TOV
    za 10-dec. 12:00Muiderberg sc. JO16-1Eemnes JO16-1regulierveld 2
    za 10-dec. 10:30Eemnes JO15-1Hees JO15-1regulierveld 3
    za 10-dec. 16:15DOSC JO15-3Eemnes JO15-2regulierveld 3
    za 10-dec. 10:00VVZ '49 JO14-1Eemnes JO14-1regulierveld 2
    za 10-dec. 10:00Eemnes JO14-2AFC Quick 1890 JO14-4regulierveld 2
    za 10-dec. 14:15Eemnes JO13-1NVC JO13-1regulierveld 1
    za 10-dec. 08:30Eemnes JO12-1Victoria JO12-3regulierveld 2 A
    za 10-dec. 08:30Sporting '70 JO12-5Eemnes JO12-2regulierveld 4-Sporting'70 A
    za 10-dec. 08:30Huizen JO11-2Eemnes JO11-1regulierveld 4-Huizen B
    za 10-dec. 11:45Waterwijk asc JO11-8Eemnes JO11-2regulierveld 3 A
    za 10-dec. 08:30Eemnes JO11-3VVZA JO11-2regulierveld 2 B
    za 10-dec. 08:30Eemnes JO10-1Spakenburg JO10-2regulierveld 3 B2
    za 10-dec. 08:30Eemnes JO10-2CJVV JO10-4regulierveld 3 B1
    za 10-dec. 08:30Eemnes JO9-1Laren 99 sv JO9-1regulierveld 3 A2
    za 10-dec. 09:30Eemnes JO9-2Spakenburg JO9-3regulierveld 3 A2
    za 10-dec. 10:15Eemdijk JO9-2Eemnes JO9-3regulierveld 1 A1
    za 10-dec. 08:30Eemnes JO8-1CDW JO8-1regulierveld 3 A1
    za 10-dec. 09:30Eemnes JO8-2FC Weesp JO8-6regulierveld 3 A1
    za 10-dec. 12:00Eemnes VR1Ouderkerk sv. VR1regulierveld 3
    za 10-dec. 14:00Eemnes VR2Nieuwland ASC VR1regulierveld 3
    za 10-dec. 10:45CJVV MO17-1Eemnes MO17-1regulierveld 1
    za 10-dec. 15:55Eemnes MO17-2 (9-tal)BVV '31 MO17-1regulierveld 3
    za 10-dec. 14:30Hooglanderveen MO15-2Eemnes MO15-1regulierveld 2
    za 10-dec. 08:30Eemnes MO13-1Almere FC MO13-2regulierveld 1
    za 10-dec. 08:30CJVV MO11-1Eemnes MO11-1regulierveld 4 B
    za 10-dec. 08:30Champions LeagueChampions LeagueChampions Leagueveld 3 B1
    za 17-dec. 15:00Robinhood s.v. 1Eemnes 1regulier(03) veld 3 Robin Hood
    za 17-dec. 12:00Baarn sv O23-1Eemnes O23-1regulierVeld 2 BAARN SV / TOV
    za 17-dec. 11:15Woudenberg JO18-1Eemnes JO18-1regulierveld 2
    za 17-dec. 11:30Nieuwland ASC JO12-3Eemnes JO12-2regulierveld 2 A
    za 17-dec. 10:00Stroe MO17-1Eemnes MO17-1regulierveld 3
    za 17-dec. 12:00Eemnes MO20-1DESTO MO20-2regulierveld 2
    za 17-dec. 08:30Champions LeagueChampions LeagueChampions Leagueveld 3 B1
  • Programma Veld over 3 weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechterDetails
    za 17-dec. 15:00Robinhood s.v. 1Eemnes 1regulier
    za 17-dec. 12:00Baarn sv O23-1Eemnes O23-1regulier
    za 17-dec. 11:15Woudenberg JO18-1Eemnes JO18-1regulier
    za 17-dec. 11:30Nieuwland ASC JO12-3Eemnes JO12-2regulier
    za 17-dec. 10:00Stroe MO17-1Eemnes MO17-1regulier
    za 17-dec. 12:00Eemnes MO20-1DESTO MO20-2regulier
    za 17-dec. 08:30Champions LeagueChampions LeagueChampions League
    di 10-jan. 20:15Eemnes 1Wasmeer oefenwedstrijd