• Programma Zaal

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    ma 26-feb. 20:10zvv Amersfoortse Boys 16 - Eemnes 3Bokkeduinen
    di 27-feb. 21:00FJV'09 5 - Eemnes 2Engh, de
    wo 28-feb. 20:55All Stars Baarn 3 - Eemnes 1Engh, de
    vr 01-mrt. 22:00zvv Amersfoortse Boys 13 - Eemnes 4Bokkeduinen
    vr 01-mrt. 20:00Muiderberg sc. 1 - Eemnes 5Kerkelanden
    vr 01-mrt. 20:10La Rondine fv 4 - Eemnes 6Icoon
    ma 04-mrt. 22:00Eemnes 2 - FJV'09 6Huis van Eemnes
    wo 06-mrt. 21:05Eemnes 4 - La Rondine fv 4Biezem/Klaas Bouthal
    wo 06-mrt. 20:10Eemnes 5 - Huizen 1P. (Patricia) de GooijerTrits, de
    wo 06-mrt. 22:00Eemnes 6 - Kolkrijst de ZV 5Biezem/Klaas Bouthal
    vr 08-mrt. 21:05Eemnes 1 - Laren 99 sv 4G.C. (Gary) van MondfransHuis van Eemnes
    vr 08-mrt. 22:00Eemnes 3 - Muiderberg sc. 1G.C. (Gary) van MondfransHuis van Eemnes
    ma 11-mrt. 22:00Huizen 1 - Eemnes 3Huis van Eemnes
    ma 11-mrt. 19:15Zuidvogels HSV De 3 - Eemnes 5Huis van Eemnes
    ma 11-mrt. 22:00zvv Amersfoortse Boys 14 - Eemnes 6Bokkeduinen
    vr 15-mrt. 22:00zvv Amersfoortse Boys 8 - Eemnes 1N. (Nordin) BoubaouchBokkeduinen
    vr 15-mrt. 22:00Dissel de 1 - Eemnes 2Nieuwland
    vr 15-mrt. 21:05Kolkrijst de ZV 5 - Eemnes 4Nieuwland
    za 16-mrt. 09:45SV Eemnes JO7 Toernooi - SV Eemnes JO7 ToernooiSportpark Eemnes
    ma 18-mrt. 22:00Eemnes 2 - Kolkrijst de ZV 4Huis van Eemnes
    wo 20-mrt. 22:00Eemnes 3 - Zuidvogels HSV De 3Trits, de
    wo 20-mrt. 22:00Eemnes 6 - Laren 99 sv 7Biezem/Klaas Bouthal
    vr 22-mrt. 20:10Eemnes 1 - La Rondine fv 1Huis van Eemnes
    vr 22-mrt. 22:00Eemnes 4 - zvv Amersfoortse Boys 14Huis van Eemnes
    vr 22-mrt. 21:05Eemnes 5 - Laren 99 sv 8Huis van Eemnes
    ma 25-mrt. 21:05Laren 99 sv 8 - Eemnes 3Huis van Eemnes
    ma 25-mrt. 19:00Palm 3 - Eemnes 5Huis van Eemnes
    wo 03-apr. 20:00De Storm'22 4 - Eemnes 6Engh, de
    vr 05-apr. 22:00GS'76 3 - Eemnes 1Nieuwland
    vr 05-apr. 19:15zvv Amersfoortse Boys 17 - Eemnes 2Bokkeduinen
    vr 05-apr. 19:00Laren 99 sv 7 - Eemnes 4Huis van Eemnes
    ma 08-apr. 22:00Eemnes 1 - Plank de 2Huis van Eemnes
    ma 08-apr. 21:05Eemnes 2 - La Rondine fv 2Huis van Eemnes
    vr 12-apr. 22:00Eemnes 3 - Palm 3Huis van Eemnes
    vr 12-apr. 20:10Eemnes 4 - De Storm'22 4Huis van Eemnes
    vr 12-apr. 21:05Eemnes 5 - zvv Amersfoortse Boys 11Huis van Eemnes
    vr 12-apr. 19:15Eemnes 6 - Eemboys 1Huis van Eemnes
    ma 15-apr. 20:10Laren 99 sv 3 - Eemnes 1Huis van Eemnes
    ma 15-apr. 21:05zvv Amersfoortse Boys 15 - Eemnes 2Bokkeduinen
    wo 17-apr. 20:10Eemboys 1 - Eemnes 4Trits, de
    vr 19-apr. 21:55zvv Amersfoortse Boys 11 - Eemnes 3Midland
    vr 19-apr. 19:15AH'78 1 - Eemnes 5Meent, de (Huizen)
    vr 19-apr. 21:05Spakenburg 8 - Eemnes 6Stormvogel, de
    do 25-apr. 21:00All Stars Baarn 4 - Eemnes 6Trits, de
    ma 06-mei. 20:10Eemnes 2 - zvv Amersfoortse Boys 12Huis van Eemnes
    wo 08-mei. 19:00Graveland 's 2 - Eemnes 5Fuik, de
    vr 10-mei. 19:55Eemnes 3 - Laren 99 sv 6Huis van Eemnes
    vr 10-mei. 19:00Eemnes 4 - Spakenburg 7Huis van Eemnes
    ma 13-mei. 20:50VVZ '49 2 - Eemnes 2Bokkeduinen
    vr 17-mei. 19:55Eemnes 5 - Eemnes 3Huis van Eemnes
    vr 17-mei. 19:00Eemnes 6 - Eemnes 4Huis van Eemnes
    vr 24-mei. 20:00Dissel de 2 - Eemnes 4Nieuwland
    vr 24-mei. 20:05Eemnes 6 - De Storm'22 4Lieberg, de