• Eemnes 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 11:45Eemnes 2 - VVZ '49 2Sportpark Eemnes
    11 mei. 12:00Eemnes 2 - TOV 2Sportpark Eemnes
    18 mei. 11:30Almere FC 2 - Eemnes 2Sportpark De Marken
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    za 13-apr.Graveland 's 2 - Eemnes 21 - 4
    di 09-apr.Eemnes 2 - Buitenboys sc. 20 - 1
  • Poulestanden Eemnes 2 ( 2e klasse D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria 217132262144841
    2IJsselmeervogels 318132357342341
    3Almere FC 217112444222235
    4Waterwijk asc 217102561402132
    5Graveland 's 21810173528731
    6TOV 2176383445-1121
    7Baarn sv 3186393052-2221
    8Hees 21861113146-1519
    9Buitenboys sc. 21860123254-2218
    10Eemnes 21741123243-1113
    11VVZ '49 21713131959-406

    Poulestanden Eemnes 2 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 1 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eemnes 231205415
    2Renswoude 2311110734
    3Zwaluwen Utrecht '11 23111811-34
    4EDO (U) 3310278-13

    Poulestanden Eemnes 2 ( Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 1e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Volendam (rkav) 21100141133
    2VVIJ 211009093
    3Velsen Rkvv 211005143
    4Lopik 211004043
    5DVVA csv. 211004133
    6FC Den Helder 211004133
    7HSV 311003033
    8Meer De sv. 211005323
    9Almere FC 211004223
    10ODIN 59 211004223
    11RKDES 211003123
    12VVW 211003123
    13Loosdrecht 211002023
    14Victoria 211002023
    15HBC 211004313
    16RODA '23 Rksv 211004313
    17AMVJ 211003213
    18Montfoort S.V.'19 211003213
    19Spakenburg 211003213
    20ZAP 211003213
    21Argon 211002113
    22HSV 211001103
    23Volendam (rkav) 311001103
    24Hercules Zaandam sc 211001103
    25SVL 211001103
    26Sporting '70 211000003
    27ASV Arsenal 200000000
    28V.V. Bergen 210011100
    29ZOB 210011100
    30Eemnes 210011100
    31FC Uitgeest 210011100
    32Hoogland 210010000
    33Abcoude fc 2100134-10
    34ASV Arsenal 3100134-10
    35CJVV 2100123-10
    36IJsselmeervogels 2100123-10
    37VVC fc 2100123-10
    38Zouaven (de) 2100123-10
    39DVVA csv. 3100112-10
    40Swift 2100135-20
    41Wartburgia asv 2100124-20
    42WV-HEDW 3100124-20
    43AFC 34 2100113-20
    44ASV Arsenal 2100113-20
    45Bilt De FC 2100102-20
    46DESTO 2100102-20
    47KFC 2100114-30
    48Legmeervogels 2100114-30
    49LSVV 2100103-30
    50Hillegom sv 2100115-40
    51IJFC 4100104-40
    52Zeist 2100109-90
    53ADO '20 21001114-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adema, MartTeamspelerVerdediger
    Beek, Sonny vanTeamspelerAanvaller
    Bustamente, ViggoTeamspelerVerdediger
    Daatselaar, Bart vanTeamspelerKeeper
    Dunnink, JornTeamspelerVerdediger
    Dunnink, RolfTeamspelerKeeper
    Hamersveld, Wouter vanTeamspelerVerdediger
    Heus, Casper deTeamspelerAanvaller
    Jong, Lars deTeamspelerMiddenvelder
    Jong, Robin deTeamspelerAanvaller
    Klijn, TimTeamspelerAanvaller
    Kramer, MarkTeamspelerMiddenvelder
    Lindell, GustavTeamspelerMiddenvelder
    Rebel, SteijnTeamspelerVerdediger
    Rigter, DannyTeamspelerAanvaller
    Schmidt, JoeyTeamspelerMiddenvelder
    Sluijs, QuintenTeamspelerAanvaller
    Snijders, LukeTeamspelerVerdediger

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Huizing, DavidTechnische stafTrainer
    Schmidt, PeterOverige stafTeammanager