• Eemnes JO13-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 10:30Hooglanderveen JO13-2 - Eemnes JO13-1Sportpark Willem Tomassen
    5 feb. 10:30Wasmeer JO13-1 - Eemnes JO13-1Sportpark Anna's Hoeve
    12 feb. 10:00Eemnes JO13-1 - Baarn sv JO13-1Sportpark Eemnes
    12 mrt. 10:00Nieuwland ASC JO13-1 - Eemnes JO13-1Sportpark Nieuwland
    19 mrt. 08:30Eemnes JO13-1 - Laren 99 sv JO13-1Sportpark Eemnes
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Eemnes JO13-1 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Eemnes JO13-166003333018
    2SDO JO13-2640223111212
    3Soest SO JO13-364021710712
    4DOSC JO13-264021111012
    5Loosdrecht JO13-16204419-156
    6Huizen JO13-36015926-171
    7Victoria JO13-36015623-171

    Poulestanden Eemnes JO13-1 (0393 Onder 13 (2e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baarn sv JO13-166002922718
    2SV Eemnes JO13-176011851318
    3Laren 99 sv JO13-1640222101212
    4Huizen JO13-263031016-69
    5SDO JO13-1420212576
    6Wasmeer JO13-15104830-223
    7VVZ '49 JO13-16105519-143
    8AS'80 JO13-56006320-170

    Poulestanden Eemnes JO13-1 (0394 Onder 13 (3e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baarn sv JO13-100000000
    2SV Eemnes JO13-100000000
    3Hooglanderveen JO13-200000000
    4Laren 99 sv JO13-100000000
    5Nieuwland ASC JO13-100000000
    6Wasmeer JO13-100000000

    Poulestanden Eemnes JO13-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baarn sv JO13-111002023
    2SV Eemnes JO13-1100102-20
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Cramer, GuusTeamspeler
    Dekker, MilanTeamspeler
    Eijkelenburg, Rik vanTeamspeler
    Frantsen, StevenTeamspeler
    Garderen, Bram vanTeamspeler
    Jong, Stijn deTeamspeler
    Ketelaar, LucasTeamspeler
    Koning, TijnTeamspeler
    Mink, ThijsTeamspeler
    Mol, DaniTeamspeler
    Post, NoutTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bustamente, AntonTechnische stafTrainer
    Dekker, RubenTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag18:00-19:00 uur1L
    Donderdag18:00-19:00 uur1L