• Eemnes 1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 14:00Eemnes 1 - Graveland 's 1Sportpark Eemnes
    10 dec. 14:30BVV '31 1 - Eemnes 1Sportpark Oostermeent
    17 dec. 15:00Robinhood s.v. 1 - Eemnes 1Sportpark Bijlmer
    21 jan. 14:30Nederhorst vv 1 - Eemnes 1Meerzicht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.Vecht de 1 - Eemnes 10 - 1
    19 nov.Eemnes 1 - Kockengen 13 - 2
    12 nov.Hertha 1 - Eemnes 13 - 2
    29 okt.Eemnes 1 - BZC'13 16 - 0
  • Poulestanden Eemnes 1 ( 4e klasse D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eemnes 187013672921
    2ASV '65 196121814419
    3Hertha 195222013717
    4Graveland 's 1851223121116
    5Robinhood s.v. 1741225151013
    6Nederhorst vv 184131612413
    7Vecht de 193241917211
    8Diemen sv. 193241315-211
    9NVC 193242127-611
    10BZC'13 183141620-410
    11Forza Almere 193061125-149
    12BVV '31 182241117-68
    13Kockengen 191261224-125
    14FC Amsterdam 181161134-234

    Poulestanden Eemnes 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eemnes 13300144109
    2DEV Doorn 132018446
    3Aurora 1301269-31
    4SVF 13012213-111

    Poulestanden Eemnes 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 3 Groep 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria 111007073
    2EDO (U) 111005143
    3Eemdijk11005143
    4Zuidvogels HSV De 111005143
    5Hees 111004043
    6CSW 111004223
    7Huizen11003123
    8Merino's de 111003123
    9Veenendaal 111003123
    10DHSC11002023
    11VRC 111002023
    12DHSC 111003213
    13Focus '07 111003213
    14Geinoord Nieuwegein 111003213
    15HVC 111002113
    16BFC 111001013
    17Graveland 's 111001013
    18DOSC 111002203
    19PVCV 111002203
    20Kampong 211002203
    21Scherpenzeel 111001103
    22Benschop 111001103
    23FC Hilversum 100000000
    24Voorwaarts 100000000
    25Bilt De FC 110012200
    26VVZA 110012200
    27HDS 110012200
    28Roda '46 110011100
    29Woudenberg 110011100
    30Altius 1100123-10
    31APWC 1100123-10
    32Brederodes 1100123-10
    33Zeist 1100112-10
    34Elinkwijk 1100101-10
    35VIOD 1100101-10
    36FC Driebergen 1100124-20
    37Hoogland100113-20
    38SCH '44 1100113-20
    39Schalkwijk 1100113-20
    40Kampong100102-20
    41SMVC Fair Play 1100102-20
    42Eemnes 1100115-40
    43Maarssen 1100115-40
    44SVL 1100115-40
    45VVZ '49 1100104-40
    46Austerlitz 1100107-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Wouter van denTeamspeler
    Bus, MennoTeamspeler
    Camps, NandoTeamspeler
    Domselaar, Bas vanTeamspelerDoelverdediger
    Hartman, MelvinTeamspeler
    Kies, DanielTeamspeler
    Kleinhoven, DaanTeamspeler
    Koenen, DaniëlTeamspeler
    Koenen, SanderTeamspeler
    Mol, TimTeamspeler
    Out, WesleyTeamspelerDoelverdediger
    Schimmel, EvanTeamspeler
    Schlötter, PeterTeamspeler
    Thomas, TicoTeamspeler
    Wegen, Guido vanTeamspeler
    Wegen, Rogier vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Lergner, ArwinTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Vos, BartTechnische stafTrainer/coach

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.