• Eemnes VR2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 mei. 19:30Meer De sv. VR5 - Eemnes VR2Sportpark Drieburg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.Eemnes VR2 - TOV VR23 - 1
    17 mei.Eemnes VR2 - Vecht de VR13 - 0
    14 mei.GeuzenMiddenmeer VR5 - Eemnes VR21 - 3
  • Poulestanden Eemnes VR2 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meer De sv. VR519161288246449
    2Nederhorst vv VR119140566313542
    3Loosdrecht VR118131472185440
    4Eemnes VR219111744291534
    5TOV VR21993749391030
    6Graveland 's VR31983863451827
    7Wasmeer VR11974871403125
    8Ouderkerk sv. VR3197395650624
    9Zuidvogels HSV De VR31961124770-2319
    10GeuzenMiddenmeer VR519221516111-958
    11Vecht de VR119111712127-1154
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beukers, MeriƫlTeamspelerAanvaller
    Brouwer, MarschaTeamspelerAanvaller
    Drie, Lisanne vanTeamspelerAanvaller
    Eek, JoyaTeamspelerVerdediger
    Groenestein, DebbieTeamspelerAanvaller
    Heiden, Manon van derTeamspelerDoelverdediger
    Hengel, Sophie van denTeamspelerAanvaller
    Lanphen, MarijnTeamspelerMiddenvelder
    Offereins, SabineTeamspelerMiddenvelder
    Oostrum, Jane vanTeamspelerMiddenvelder
    Pas, Fleur van derTeamspelerVerdediger
    Puijk, RobinTeamspelerVerdediger
    Siemons, IrisTeamspelerAanvaller
    Veen, Teddi van derTeamspelerVerdediger
    Werf, Sanne van derTeamspelerVerdediger
    Winter, Anne deTeamspelerVerdediger
    Wokke, DjemTeamspelerVerdediger

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beek, Milko vanTechnische stafTrainer/coach
    Brouwer, MarschaOverige stafTeammanager
    Schmidt, PeterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag20:15-21:30 uur3R
    Donderdag20:15-21:30 uur3R