• Programma Zaal

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    vr 28-feb. 22:00Eemnes 4 - Heertje 't 2Huis van Eemnes, het
    ma 02-mrt. 22:00Eemnes 2 - Laren 99 sv 8A.C. (Adriaan) van WegenHuis van Eemnes, het
    wo 04-mrt. 19:15Brederodes 2 - Eemnes 1AfgeschermdHelsdingen
    vr 06-mrt. 20:05BZC'13 3 - Eemnes 3Dudok Arena
    vr 06-mrt. 22:00Laren 99 sv 9 - Eemnes 4Huis van Eemnes, het
    vr 06-mrt. 19:15Eemnes 5 - Palm 3H. (Henri) WolfHuis van Eemnes, het
    vr 06-mrt. 22:00Radiostad 1 - Eemnes 6R. (Ruud) SchoutenLunet, de
    ma 09-mrt. 21:05Eemnes 1 - DESTO 3Huis van Eemnes, het
    ma 09-mrt. 22:00Baron De 2 - Eemnes 2Huis van Eemnes, het
    wo 11-mrt. 19:15Eemnes 4 - Laren 99 sv 5Sportcentrum de Biezem/Klaas Bouthal
    vr 13-mrt. 20:10Laren 99 sv 9 - Eemnes 3Sportcentrum de Biezem/Klaas Bouthal
    vr 13-mrt. 20:10Eemnes 4 - All Stars Baarn 4Huis van Eemnes, het
    vr 13-mrt. 21:05Eemnes 6 - Eemnes 5Huis van Eemnes, het
    ma 16-mrt. 19:15Eemnes 2 - Laren 99 sv 7Huis van Eemnes, het
    ma 16-mrt. 20:10Palm 4 - Eemnes 6Huis van Eemnes, het
    wo 18-mrt. 22:00BZVV 2 - Eemnes 1Stinzenhal
    wo 18-mrt. 19:15Radiostad 2 - Eemnes 4Lunet, de
    vr 20-mrt. 21:05Eemnes 3 - Laren 99 sv 6Huis van Eemnes, het
    vr 20-mrt. 19:15Eemnes 5 - Kortenhoef'94 4Huis van Eemnes, het
    ma 23-mrt. 21:05Eemnes 1 - PVC 2Huis van Eemnes, het
    wo 25-mrt. 22:00Palm 3 - Eemnes 2Lunet, de
    wo 25-mrt. 20:10Kortenhoef'94 5 - Eemnes 4Fuik, de
    wo 25-mrt. 20:05Huizen 1 - Eemnes 5Sportcentrum de Biezem/Klaas Bouthal
    vr 27-mrt. 21:05Eemnes 3 - All Stars Baarn 4Huis van Eemnes, het
    vr 27-mrt. 22:00Eemnes 6 - Baron De 2Huis van Eemnes, het
    ma 30-mrt. 21:05USVF 2 - Eemnes 1Weide Wereld
    ma 30-mrt. 22:00Eemnes 2 - Adelaars zvv 9Huis van Eemnes, het
    ma 30-mrt. 19:15Eemnes 5 - Laren 99 sv 8Huis van Eemnes, het
    wo 01-apr. 19:15Palm 3 - Eemnes 6Lunet, de
    vr 03-apr. 19:10Heertje 't 2 - Eemnes 3Dudok Arena
    vr 03-apr. 21:05Eemnes 4 - BZC'13 3Huis van Eemnes, het
    vr 17-apr. 20:10Radiostad 1 - Eemnes 2Lunet, de
    vr 17-apr. 22:00Laren 99 sv 5 - Eemnes 3Huis van Eemnes, het
    vr 17-apr. 20:10Eemnes 4 - Laren 99 sv 6Huis van Eemnes, het
    vr 17-apr. 19:15Eemnes 5 - Adelaars zvv 9Sportcentrum de Biezem/Klaas Bouthal
    vr 17-apr. 21:05Eemnes 6 - Kortenhoef'94 4Huis van Eemnes, het
    vr 24-apr. 19:55Eemnes 3 - BZC'13 3Huis van Eemnes, het
    vr 24-apr. 20:50Eemnes 4 - Laren 99 sv 9Huis van Eemnes, het
    vr 01-mei. 21:05Hercules 5 - Eemnes 1Hercules