• Afgelastingen

    Geen afgelastingen

  • Programma Veld Thuis deze week

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechterVeldDetails
    za 15-aug. 09:00eemneseemnestraining veld 2
    za 15-aug. 09:30Eemnes JO17-1Altius 17-1oefenwedstrijdveld 1
    za 15-aug. 10:30eemneseemnestrainingveld 2
    za 15-aug. 12:00Eemnes JO15-1West Frisia JO15-1oefenwedstrijdveld 3
    za 15-aug. 13:30Eemnes JO19-1SO Soest JO19-2oefenwedstrijd Vlaar, K.W. (Koen)veld 1
  • Programma Veld Uit deze week

    Geen informatie

  • Programma Veld volgende week

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechterVeldDetails
    za 22-aug. 14:30TOV 2Eemnes 2oefenwedstrijd
    za 22-aug. 11:00Eemnes JO17-1IJFC JO17-1oefenwedstrijdveld 1
    za 22-aug. 13:00Eemnes JO19-1CDW JO19-1oefenwedstrijdveld 3
    za 22-aug. 14:30Eemnes 1TOV 1 oefenwedstrijd veld 1
  • Programma Veld over 2 weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechterVeldDetails
    di 25-aug. 20:30VVZ49 1 Soest Eemnes 1oefenwedstrijd
    di 25-aug. 20:15Eemnes JO19-1TOV JO19-1oefenwedstrijdVlaar, K.W. (Koen)veld 3
    di 25-aug. 20:30Eemnes 2VVZ49 2 Soestoefenwedstrijdveld 1
    za 29-aug. 14:30Eemnes 1TABA afcbekerveld 1
    za 29-aug. 12:00Eemnes 2Meern De 3bekerveld 2
    za 29-aug. 12:00TOG 3Eemnes 3bekerveld 1-TOG
    za 29-aug. 16:00Eemnes 4Waterwijk asc 5bekerveld 2
    za 29-aug. 12:00Eemnes JO19-1Vriendenschaar JO19-1bekerveld 1
    za 29-aug. 14:00Eemnes JO19-2IJsselmeervogels JO19-3bekerveld 2
    za 29-aug. 11:00BVV '31 JO17-1Eemnes JO17-1bekerveld 1
    za 29-aug. 14:30Zuidvogels HSV De JO17-3Eemnes JO17-2bekerveld 3-Zuidvogels
    za 29-aug. 09:30Eemnes JO16-1Hercules JO16-2bekerveld 2
    za 29-aug. 12:30CJVV JO16-2Eemnes JO16-2bekerveld 3
    za 29-aug. 09:00Zuidvogels HSV De JO15-2Eemnes JO15-1bekerveld 1-Zuidvogels
    za 29-aug. 14:00Eemnes JO15-2Spakenburg JO15-3bekerveld 3
    za 29-aug. 08:30Eemnes JO13-1KVVA JO13-1bekerveld 1
    za 29-aug. 13:30AS'80 JO13-8Eemnes JO13-2bekerveld 3
    za 29-aug. 10:00Eemnes JO13-3SDO JO13-3bekerveld 1
    za 29-aug. 11:15Spakenburg JO13-3Eemnes JO13-4bekerVeld 4
    za 29-aug. 11:30Eemnes VR1Odysseus '91 VR8bekerveld 3
    za 29-aug. 13:15DESTO MO17-1Eemnes MO17-1bekerveld 2
    za 29-aug. 10:00TOV MO15-1Eemnes MO15-1bekerveld 4-Baarn/TOV
    za 29-aug. 10:00Eemnes MO13-1TOV JO13-2bekerveld 3
    za 29-aug. 08:30JSV Nieuwegein MO13-1Eemnes MO13-2bekerveld 2
  • Programma Veld over 3 weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechterDetails
    di 01-sep. 20:30olympia 25 1Eemnes 1oefenwedstrijd
    di 01-sep. 20:30Eemnes 2Laren 99 2oefenwedstrijd
    za 05-sep. 14:30RKAVICEemnes 1beker
    za 05-sep. 15:30IJsselmeervogels 3Eemnes 2beker
    za 05-sep. 16:00Eemnes 3VOP 2beker
    za 05-sep. 12:30Eemdijk 10Eemnes 4beker
    za 05-sep. 11:30Woudenberg JO19-1Eemnes JO19-1beker
    za 05-sep. 15:00Hooglanderveen JO19-3Eemnes JO19-2beker
    za 05-sep. 11:00Eemnes JO17-1DHSC JO17-1beker
    za 05-sep. 10:00Eemnes JO17-2Huizen JO17-3beker
    za 05-sep. 14:15Sporting '70 JO16-1Eemnes JO16-1beker
    za 05-sep. 10:55Eemnes JO15-1Baarn sv JO15-1beker
    za 05-sep. 12:00Laren 99 sv JO15-2Eemnes JO15-2beker
    za 05-sep. 12:30Baarn sv JO13-1Eemnes JO13-1beker
    za 05-sep. 09:45Eemnes JO13-2Huizen JO13-3beker
    za 05-sep. 08:30BFC JO13-6Eemnes JO13-3beker
    za 05-sep. 08:30Eemnes JO13-4Hooglanderveen JO13-6beker
    za 05-sep. 13:45IJsselmeervogels VR2Eemnes VR1beker
    za 05-sep. 14:30Eemnes MO17-1VRC MO17-2beker
    za 05-sep. 12:30Eemnes MO15-1Spakenburg MO15-2beker
    za 05-sep. 10:30Wasmeer JO13-3Eemnes MO13-1beker
    za 05-sep. 09:45Eemnes MO13-2Zwaluwen Utrecht '11 MO13-2beker