• Afgelastingen

    Geen afgelastingen

  • Programma Veld Thuis deze week

    Geen informatie

  • Programma Veld Uit deze week

    Geen informatie

  • Programma Veld volgende week

    WedstrijddatumSoortWedstrijdScheidsrechterVeldDetails
    za 29-feb. 16:00regulierEemnes 4 - CJVV 9C.A.M. (Carel) Jungerlingveld 1
    za 29-feb. 12:00bekerEemnes JO15-3 - Beemster JO15-1veld 1
    za 29-feb. 10:00regulierEemnes JO13-1 - VVZA JO13-1veld 3
    za 29-feb. 10:15regulierNVC JO13-3 - Eemnes JO13-2Afgeschermdveld 2
  • Programma Veld over 2 weken

    WedstrijddatumSoortWedstrijdScheidsrechterVeldDetails
    wo 04-mrt. 18:00bekerRKAVIC JO12-1 - Eemnes JO12-1Afgeschermdveld 3
    za 07-mrt. 14:30regulierEemnes 1 - Cobu Boys 1veld 1
    za 07-mrt. 14:30regulierEemdijk 3 - Eemnes 2veld 1
    za 07-mrt. 16:00regulierSoest SO 3 - Eemnes 4veld 1 SO Soest
    za 07-mrt. 10:45regulierAltius JO19-1 - Eemnes JO19-1veld 2 Altius
    za 07-mrt. 12:30regulierGraveland 's JO19-3 - Eemnes JO19-2veld 2 's Graveland
    za 07-mrt. 12:00regulierEemnes JO17-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO17-1R. (Rob) Kiesveld 1
    za 07-mrt. 09:45regulierEemnes JO17-2 - SDO JO17-2M. (Martin) Seelenveld 3
    za 07-mrt. 08:30regulierEemnes JO15-1 - Olympia '25 JO15-1C.A.M. (Carel) Jungerlingveld 1
    za 07-mrt. 12:45regulierEemnes JO15-2 - Hoogland JO15-3A. (Ton) de Heusveld 2
    za 07-mrt. 13:30regulierEemnes JO15-3 - Musketiers JO15-1K.W. (Koen) Vlaarveld 3
    za 07-mrt. 11:45regulierEemnes JO14-1 - DOSC JO14-3E.M.A. (Edwin) Klarenbeekveld 3
    za 07-mrt. 09:30regulierLaren 99 sv JO13-1 - Eemnes JO13-1veld 2
    za 07-mrt. 11:15regulierEemnes JO13-2 - SDO JO13-5T.J.L. (Timo) Rigterveld 2
    za 07-mrt. 10:15regulierVVZA JO12-1 - Eemnes JO12-1veld 4
    za 07-mrt. 08:30regulierEemnes JO12-2 - Wasmeer JO12-4G.P. (Guido) van Wegenveld 2
    za 07-mrt. 13:30regulierHooglanderveen JO11-2 - Eemnes JO11-1veld 5
    za 07-mrt. 10:00regulierSporting Almere JO11-4 - Eemnes JO11-2veld 1
    za 07-mrt. 08:30regulierEemnes JO11-3 - Altius JO11-3Afgeschermdveld 2
    za 07-mrt. 08:30regulierCJVV JO11-4 - Eemnes JO11-4veld 2
    za 07-mrt. 09:20regulierBFC JO10-5 - Eemnes JO10-1veld 3
    za 07-mrt. 08:30regulierEemnes JO9-1 - Baarn sv JO9-1veld 3
    za 07-mrt. 08:30regulierEemnes JO9-2 - Victoria JO9-8veld 3
    za 07-mrt. 09:30regulierHuizen, JO9-6M - Eemnes JO9-3veld 7 Huizen (E top 9x9)
    za 07-mrt. 09:30regulierVOP JO8-1 - Eemnes JO8-1veld 1
    za 07-mrt. 08:30regulierEemnes JO8-2 - Eemboys JO8-2veld 3
    za 07-mrt. 13:00regulierSpakenburg MO15-1 - Eemnes MO15-1veld 2 Spakenburg
    za 07-mrt. 10:15regulierEemnes MO13-1 - Zuidvogels HSV De MO13-1veld 1
    za 07-mrt. 14:00regulierZwaluwen Utrecht '11 MO13-3 - Eemnes MO13-2veld 3
    za 07-mrt. 09:45regulierEemnes MO11-1 - Nederhorst vv MO11-1Afgeschermdveld 2
  • Programma Veld over 3 weken

    WedstrijddatumSoortWedstrijdScheidsrechterDetails
    za 14-mrt. 14:00regulierEemboys 1 - Eemnes 1
    za 14-mrt. 12:00regulierEemnes 2 - Wasmeer 2
    za 14-mrt. 14:00regulierEemnes 4 - KVVA 3
    za 14-mrt. 10:00regulierEemnes JO19-1 - VVZ '49 JO19-1
    za 14-mrt. 14:00regulierEemnes JO19-2 - Soest SO JO19-3
    za 14-mrt. 10:00regulierElinkwijk JO17-2 - Eemnes JO17-1
    za 14-mrt. 09:30regulierForza Almere JO17-2 - Eemnes JO17-2
    za 14-mrt. 12:15regulierVictoria JO15-2 - Eemnes JO15-1
    za 14-mrt. 10:00regulierNieuwland ASC JO15-2 - Eemnes JO15-2
    za 14-mrt. 08:30regulierCJVV JO15-2 - Eemnes JO15-3
    za 14-mrt. 09:00regulierHooglanderveen JO14-6 - Eemnes JO14-1
    za 14-mrt. 12:15regulierBaarn sv JO13-1 - Eemnes JO13-1
    za 14-mrt. 09:00regulierBVV '31 JO13-2 - Eemnes JO13-2
    za 14-mrt. 10:00regulierHuizen JO12-2 - Eemnes JO12-1
    za 14-mrt. 10:00regulierEemnes JO12-2 - Graveland 's JO12-3
    za 14-mrt. 08:30regulierEemnes JO11-1 - Soest SO JO11-1
    za 14-mrt. 08:30regulierEemnes JO11-2 - BVV '31 JO11-1
    za 14-mrt. 09:00regulierGooi 't sc JO11-2G - Eemnes JO11-3
    za 14-mrt. 08:30regulierVOP JO11-1 - Eemnes JO11-4
    za 14-mrt. 09:30regulierEemnes JO10-1 - Laren 99 sv JO10-3
    za 14-mrt. 08:30regulierSpakenburg JO9-2 - Eemnes JO9-1
    za 14-mrt. 08:30regulierEemnes JO9-2 - Laren 99 sv JO9-3
    za 14-mrt. 08:30regulierEemnes JO9-3 - Zuidvogels HSV De, JO9-4M
    za 14-mrt. 08:30regulierBaarn sv JO8-4 - Eemnes JO8-2
    za 14-mrt. 12:15regulierDVSA VR1 - Eemnes VR1
    za 14-mrt. 12:00regulierEemnes MO15-1 - Gooi 't sc MO15-1
    za 14-mrt. 14:00regulierEemnes MO15-2 - Nederhorst vv MO15-1
    za 14-mrt. 12:00regulierWaterwijk asc MO13-1 - Eemnes MO13-1
    za 14-mrt. 08:30regulierEemnes MO13-2 - UVV MO13-2
    za 14-mrt. 08:30regulierSoest SO MO11-1 - Eemnes MO11-1