• Nog even geduld …

  23 apr 2020
 • Afgelopen dinsdag kondigde premier Rutte aan dat o.a. de regels omtrent buitensporten kunnen worden versoepeld. Ook gaf hij aan dat de verschillende Nederlandse gemeenten hierin het voortouw moeten nemen.

  De gemeente Eemnes stuurt deze week een toetsingsformilier naar het bestuur van S.V. Eemnes.

  Hierin moeten wij een antwoord geven op hoe wij het voetballen eventueel weer kunnen opstarten, onder voorbehoud van de maatregelen die zijn aangekondigd (kinderen en jongeren krijgen vanaf 29 april meer ruimte voor georganiseerde buitensport (geen officiële wedstrijden), kinderen tot en met 12 jaar kunnen onder begeleiding samen buiten sporten en jongeren van 13 tot en met 18 jaar mogen onder begeleiding buiten sporten met elkaar met in achtneming van anderhalve meter afstand).

  Het is nog niet duidelijk of wij alle kinderen en jongeren weer kunnen en mogen laten sporten.
  Dit bepaalt de gemeente op basis van het door ons ingevulde formulier.

  In de loop van volgende week hopen wij jullie te kunnen berichten over of en hoe we bovenstaande kunnen (mogen) uitvoeren.

  Het bestuur van S.V. Eemnes