• Eemnes JO13-2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 08:30BFC JO13-7 - Eemnes JO13-2Sportpark Meerweg
    5 feb. 11:30Muiden sc. JO13-1 - Eemnes JO13-2Sportpark Bredius
    12 feb. 08:30Eemnes JO13-2 - SDO JO13-4Sportpark Eemnes
    12 mrt. 08:30Eemnes JO13-2 - Almere FC JO13-3Sportpark Eemnes
    19 mrt. 09:00Victoria JO13-6 - Eemnes JO13-2Sportpark Loosdrecht
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Eemnes JO13-2 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria JO13-55410146813
    2Graveland 's MO13-154011431112
    3SV Eemnes JO13-25302151149
    4AS'80 JO13-105212912-37
    5BFC JO13-75104610-43
    6Huizen JO13-45005420-160

    Poulestanden Eemnes JO13-2 (0393 Onder 13 (2e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BFC JO13-775021416-215
    2Victoria JO13-564112081213
    3Graveland 's MO13-15311167910
    4Buitenboys sc. JO13-66303191729
    5SV Eemnes JO13-252122313107
    6Nederhorst vv JO13-341031224-123
    7Huizen JO13-451041119-83
    8SDO JO13-44013819-111

    Poulestanden Eemnes JO13-2 (0394 Onder 13 (3e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Almere FC JO13-300000000
    2AS'80 JO13-1000000000
    3BFC JO13-700000000
    4Buitenboys sc. JO13-700000000
    5BVV '31 JO13-200000000
    6SV Eemnes JO13-200000000
    7Huizen JO13-400000000
    8Muiden sc. JO13-100000000
    9SDO JO13-400000000
    10Victoria JO13-600000000
    11Waterwijk asc JO13-700000000
    12Waterwijk asc JO13-800000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adema, MerijnTeamspeler
    Amposta Miranda, XaviTeamspeler
    Caluwé, Yuki deTeamspeler
    Gooijer, Sven deTeamspelerDoelverdediger
    Heus, Victor deTeamspeler
    Keijzers, JuliusTeamspeler
    Schaafsma, JorisTeamspeler
    Stinde, AidanTeamspeler
    Urban, LarsTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag18:00-19:00 uur1R
    Donderdag18:00-19:00 uur1R