• Eemnes JO11-3 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 apr. AFGELASTEemnes JO11-3 - Victoria JO11-7Sportpark Eemnes
    18 apr. 08:30AS'80 JO11-5 - Eemnes JO11-3Sportpark Klein Brandt
    9 mei. 08:30Eemnes JO11-3 - Hoogland JO11-5Sportpark Eemnes
    16 mei. 08:30Eemnes JO11-3 - Graveland 's JO11-4Sportpark Eemnes
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mrt.SDO JO11-3 - Eemnes JO11-3
    21 mrt.Huizen JO11-4 - Eemnes JO11-3
  • Poulestanden Eemnes JO11-3 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Waterwijk asc JO11-5651041113016
    2Buitenboys sc. JO11-5532021101111
    3Victoria JO11-563123632410
    4Eemnes JO11-362222431-78
    5AS'80 JO11-752122527-27
    6BFC JO11-661142334-114
    7FC Weesp JO11-460062045-250

    Poulestanden Eemnes JO11-3 (0268 Onder 11 competitie (1e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hooglanderveen JO11-5550031102115
    2Spakenburg JO11-254012215712
    3IJsselmeervogels JO11-44202141406
    4Laren 99 sv JO11-352032534-96
    5Cobu Boys JO11-15104242133
    6Eemnes JO11-340041537-220

    Poulestanden Eemnes JO11-3 (0270 Onder 11 competitie (3e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Buitenboys sc. JO11-644002332012
    2Victoria JO11-7330014779
    3Hoogland JO11-543012912179
    4SDO JO11-33201111106
    5AS'80 JO11-542021216-46
    6Eemnes JO11-3210114593
    7Huizen JO11-4210114863
    8Gooi 't sc JO11-2G41031320-73
    9Graveland 's JO11-441031325-123
    10Altius JO11-33003522-170
    11Zuidvogels HSV De JO11-33003423-190
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Calis, JesperTeamspeler
    Keijzers, JuliusTeamspeler
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag18:00-19:00 uur
    Donderdag18:00-19:00 uur