• Eemnes JO11-1 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 mrt. 13:30Hooglanderveen JO11-2 - Eemnes JO11-1Sportpark Willem Tomassen
    14 mrt. 08:30Eemnes JO11-1 - Soest SO JO11-1Sportpark Eemnes
    21 mrt. 10:00Eemnes JO11-1 - BFC JO11-3Sportpark Eemnes
    4 apr. 11:45Victoria JO11-2 - Eemnes JO11-1Sportpark Loosdrecht
    18 apr. 10:00Eemnes JO11-1 - DOSC JO11-2Sportpark Eemnes
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Eemnes JO11-1 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Waterwijk asc JO11-3641134181613
    2BFC JO11-3640237251212
    3Graveland 's JO11-163212721611
    4Eemnes JO11-1631228111710
    5SDO JO11-16222221938
    6Wasmeer JO11-16204302556
    7Laren 99 sv JO11-260061574-590

    Poulestanden Eemnes JO11-1 (0268 Onder 11 competitie (1e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graveland 's JO11-155002762115
    2BFC JO11-3531122121010
    3Victoria JO11-25302181269
    4SDO JO11-15122181535
    5Eemnes JO11-15113171614
    6Vecht de JO11-15005748-410

    Poulestanden Eemnes JO11-1 (0270 Onder 11 competitie (3e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hooglanderveen JO11-2321014867
    2Wasmeer JO11-1220010376
    3Eemnes JO11-13201199106
    4Altius JO11-1320116976
    5Laren 99 sv JO11-1320114956
    6VVZ '49 JO11-13201151236
    7Soest SO JO11-13102910-13
    8Victoria JO11-231021517-23
    9BFC JO11-33102817-93
    10Soest SO JO11-23102619-133
    11DOSC JO11-2201169-31
    12Loosdrecht JO11-13003515-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dekker, MilanTeamspeler
    Eijkelenburg, Rik vanTeamspeler
    Koning, TijnTeamspeler
    Mink, ThijsTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bustamente, AntonOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag18:00-19:00 uur
    Donderdag18:00-19:00 uur