• Eemnes 6 ZA vrijdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 mrt. 22:00Radiostad 1 - Eemnes 6Lunet, de
    13 mrt. 21:05Eemnes 6 - Eemnes 5Huis van Eemnes, het
    16 mrt. 20:10Palm 4 - Eemnes 6Huis van Eemnes, het
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.Eemnes 2 - Eemnes 62 - 3
  • Poulestanden Eemnes 6 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Laren 99 sv 211004313
    2Eemnes 6100134-10

    Poulestanden Eemnes 6 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eemnes 600000000
    2Laren 99 sv 100000000

    Poulestanden Eemnes 6 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Palm 3161213103436037
    2Palm 4161123113545935
    3Huizen 116112388533535
    4Eemnes 616102499584132
    5Radiostad 116925100821829
    6Eemnes 21680870581224
    7Eemnes 5157177179-822
    8Baron De 21563686572921
    9Laren 99 sv 8165295482-2817
    10Kortenhoef'94 416511091108-1716
    11Adelaars zvv 916301356144-889
    12Laren 99 sv 716001632145-1130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruin, Anton deTeamspeler
    Huizinga, JelleTeamspeler
    Krikke, JeroenTeamspeler
    Sluiter, DirkTeamspeler
    Steenman, DaveTeamspeler
    Veen, YordiTeamspeler
    Vink, ErikTeamspeler
    Vos, FabianTeamspeler
  • Staf

    Geen informatie