• Eemnes 6 ZA vrijdag speeldag man

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Eemnes 6 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Laren 99 sv 211004313
    2Eemnes 6100134-10

    Poulestanden Eemnes 6 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eemnes 600000000
    2Laren 99 sv 100000000

    Poulestanden Eemnes 6 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Palm 3181413115457043
    2Huizen 117122393543938
    3Palm 4181125116615535
    4Radiostad 1181125115932235
    5Eemnes 6171025102624032
    6Baron De 21783699653427
    7Eemnes 21880107674224
    8Laren 99 sv 8187296787-2023
    9Eemnes 5167187388-1522
    10Kortenhoef'94 4186111119125-619
    11Adelaars zvv 917301462164-1029
    12Laren 99 sv 718001837156-1190
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruin, Anton deTeamspeler
    Huizinga, JelleTeamspeler
    Krikke, JeroenTeamspeler
    Sluiter, DirkTeamspeler
    Steenman, DaveTeamspeler
    Veen, YordiTeamspeler
    Vink, ErikTeamspeler
    Vos, FabianTeamspeler
  • Staf

    Geen informatie