• Eemnes 5 ZA vrijdag speeldag man

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Eemnes 5 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spakenburg 811007433
    2Eemnes 5100147-30

    Poulestanden Eemnes 5 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Palm 3181413115457043
    2Huizen 117122393543938
    3Palm 4181125116615535
    4Radiostad 1181125115932235
    5Eemnes 6171025102624032
    6Baron De 21783699653427
    7Eemnes 21880107674224
    8Laren 99 sv 8187296787-2023
    9Eemnes 5167187388-1522
    10Kortenhoef'94 4186111119125-619
    11Adelaars zvv 917301462164-1029
    12Laren 99 sv 718001837156-1190
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Brouwer, WesselTeamspeler
    Hooff, Nick vanTeamspeler
    Hordijk, TimTeamspeler
    Horst, MatthijsTeamspeler
    Mol, TimTeamspeler
  • Staf

    Geen informatie