• Eemnes 5 ZA vrijdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 mrt. 19:15Eemnes 5 - Palm 3Huis van Eemnes, het
    13 mrt. 21:05Eemnes 6 - Eemnes 5Huis van Eemnes, het
    20 mrt. 19:15Eemnes 5 - Kortenhoef'94 4Huis van Eemnes, het
    25 mrt. 20:05Huizen 1 - Eemnes 5Sportcentrum de Biezem/Klaas Bouthal
    30 mrt. 19:15Eemnes 5 - Laren 99 sv 8Huis van Eemnes, het
    17 apr. 19:15Eemnes 5 - Adelaars zvv 9Sportcentrum de Biezem/Klaas Bouthal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.Laren 99 sv 7 - Eemnes 54 - 7
    7 feb.Eemnes 5 - Eemnes 25 - 3
  • Poulestanden Eemnes 5 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spakenburg 811007433
    2Eemnes 5100147-30

    Poulestanden Eemnes 5 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Palm 3161213103436037
    2Palm 4161123113545935
    3Huizen 116112388533535
    4Eemnes 616102499584132
    5Radiostad 116925100821829
    6Eemnes 21680870581224
    7Eemnes 5157177179-822
    8Baron De 21563686572921
    9Laren 99 sv 8165295482-2817
    10Kortenhoef'94 416511091108-1716
    11Adelaars zvv 916301356144-889
    12Laren 99 sv 716001632145-1130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Brouwer, WesselTeamspeler
    Hooff, Nick vanTeamspeler
    Hordijk, TimTeamspeler
    Horst, MatthijsTeamspeler
    Mol, TimTeamspeler
    Rigter, DannyTeamspeler
  • Staf

    Geen informatie