• Eemnes 4 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 13:45Loosdrecht 6 - Eemnes 4Sportpark Hallinckveld
    3 okt. 15:00Eemnes 4 - BZC'13 3Sportpark Eemnes
    10 okt. 12:00Vecht de 2 - Eemnes 4Sportpark De Heul
    24 okt. 14:30EDO (U) 10 - Eemnes 4Sportpark Overvecht-Noord
    31 okt. 16:00Eemnes 4 - Loosdrecht 5Sportpark Eemnes
    7 nov. 14:30Graveland 's 3 - Eemnes 4Sportpark Berestein
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Eemnes 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eemnes 433005239
    2Waterwijk asc 531118714
    3Eemdijk 10310267-13
    4NVC 4301269-31

    Poulestanden Eemnes 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graveland 's 311003123
    2Voorwaarts 511003123
    3Loosdrecht 611002023
    4Altius 610103301
    5DOSC 410103301
    6Loosdrecht 510102201
    7SVM 410102201
    8Eemdijk 800000000
    9Vecht de 200000000
    10EDO (U) 10100113-20
    11Eemnes 4100113-20
    12BZC'13 3100102-20
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Arends, JochemTeamspeler
    Bos, DennisTeamspeler
    Hamersveld, Erik vanTeamspeler
    Koning, Kevin deTeamspeler
    Krimp, PatrickTeamspeler
    Meppelink, ThomasTeamspeler
    Musters, ErwinTeamspeler
    Pater, JeroenTeamspeler
    Perier, JoeyTeamspeler
    Rossen, AdrieTeamspeler
    Rubens, BerendTeamspeler
    Ruisendaal, ThijsTeamspeler
    Strijker, DennisTeamspeler
    Taris, RubenTeamspeler
    Verwoert, YoshiTeamspeler
    Wokke, RicardoTeamspeler
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag20:15-21:30 uur2
    Woensdag20:15-21:30 uur2