• Eemnes 2 ZA vrijdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 22:00Eemnes 2 - Laren 99 sv 8Huis van Eemnes, het
    9 mrt. 22:00Baron De 2 - Eemnes 2Huis van Eemnes, het
    16 mrt. 19:15Eemnes 2 - Laren 99 sv 7Huis van Eemnes, het
    25 mrt. 22:00Palm 3 - Eemnes 2Lunet, de
    30 mrt. 22:00Eemnes 2 - Adelaars zvv 9Huis van Eemnes, het
    17 apr. 20:10Radiostad 1 - Eemnes 2Lunet, de
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.Eemnes 2 - Eemnes 62 - 3
    7 feb.Eemnes 5 - Eemnes 25 - 3
  • Poulestanden Eemnes 2 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BVV '31 111008173
    2Eemnes 2100118-70

    Poulestanden Eemnes 2 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eemnes 211006333
    2Laren 99 sv 4100136-30

    Poulestanden Eemnes 2 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Palm 3161213103436037
    2Palm 4161123113545935
    3Huizen 116112388533535
    4Eemnes 616102499584132
    5Radiostad 116925100821829
    6Eemnes 21680870581224
    7Eemnes 5157177179-822
    8Baron De 21563686572921
    9Laren 99 sv 8165295482-2817
    10Kortenhoef'94 416511091108-1716
    11Adelaars zvv 916301356144-889
    12Laren 99 sv 716001632145-1130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Huizing, JoppeTeamspeler
    Makker, FrankTeamspeler
    Nauta, FransTeamspeler
    Nieuwendijk, KevinTeamspeler
    Post, YonnickTeamspeler
    Snel, MarkTeamspeler
    Vendelbos, KevinTeamspeler
    Visser, BastiaanTeamspeler
  • Staf

    Geen informatie