• Eemnes 2 ZA vrijdag speeldag man

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Eemnes 2 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BVV '31 111008173
    2Eemnes 2100118-70

    Poulestanden Eemnes 2 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eemnes 211006333
    2Laren 99 sv 4100136-30

    Poulestanden Eemnes 2 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Palm 3181413115457043
    2Huizen 117122393543938
    3Palm 4181125116615535
    4Radiostad 1181125115932235
    5Eemnes 6171025102624032
    6Baron De 21783699653427
    7Eemnes 21880107674224
    8Laren 99 sv 8187296787-2023
    9Eemnes 5167187388-1522
    10Kortenhoef'94 4186111119125-619
    11Adelaars zvv 917301462164-1029
    12Laren 99 sv 718001837156-1190
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Huizing, JoppeTeamspeler
    Makker, FrankTeamspeler
    Nauta, FransTeamspeler
    Nieuwendijk, KevinTeamspeler
    Snel, MarkTeamspeler
    Vendelbos, KevinTeamspeler
    Visser, BastiaanTeamspeler
  • Staf

    Geen informatie