Contact

De commissies binnen SV Eemnes zijn als volgt bereikbaar:

Algemeeninfo@sveemnes.nl
Activiteitenactiviteiten@sveemnes.nl
Laura Ruizendaal
Bardienstenbardienst@sveemnes.nl
Bestuurbestuur@sveemnes.nl
Club van Honderdclubvan100@sveemnes.nl
Commerciële Activiteitensponsoring@sveemnes.nl
Jeugdcommissiejeugd@sveemnes.nl
Kledingwinkelkleding@sveemnes.nl
Ledenadministratieledenadministratie@sveemnes.nl
Onderhoud gebouwen en terreinengebouwen@sveemnes.nl
Redactieredactie@sveemnes.nl
Seniorencommissiesenioren@sveemnes.nl
Vertrouwenspersoonvertrouwenspersoon@sveemnes.nl
Jolanda de Jong
Vrijwilligersvrijwilligers@sveemnes.nl
Zaalvoetbalzaalvoetbal@sveemnes.nl

Informatie & Afschrijven
Senioren: donderdag tussen 19.00 en 19.30 uur
Jeugd: vrijdag tussen 19.00 en 19.30 uur
Telefonisch: 035–5387083
E-mail: wedstrijd@sveemnes.nl


Wedstrijdzaken

Wedstrijdsecretaris, Indeling scheidsrechters
-Martin Seelen06-37616263wedstrijd@sveemnes.nl
Wedstrijdcoördinatie
-Carel Jungerling en Peter Vlaarwedstrijd@sveemnes.nl
Wedstrijdplanning, veldindeling en kleedkamers
-Hans Arends035-5313991wedstrijd@sveemnes.nl
Scheidsrechtercoördinator
-Ton de Heuswedstrijd@sveemnes.nl
Planning bezetting wedstrijdsecretariaat, vrijwilligers
-Gonny Dunnink035-5315355vrijwilligers@sveemnes.nl

Voor vragen aangaande het competitieprogramma, teamindelingen en overige vragen over de seniorenelftallen, kun je een e-mail sturen naar senioren@sveemnes.nl.

Seniorencommissie
Voorzitter Hans Camps06-54673797 senioren@sveemnes.nl
Elftalcommissie
CoördinatieHans Arends035-5313991arends_roodhart@casema.nl
DamesNienke v.'t Klooster06-11052803nvantklooster@outlook.com
KeepersHenk Niesing06-13702015wimniesingenzoon@live.nl
Eemnes 1Albert v.d. Ploeg06-46693934albertvanderploeg1@gmail.com
Eemnes 2Arwin Lergner06-54747796arwinlergner@hotmail.com
Eemnes 3Marvin van Baaren06-40922633
Eemnes 4Leon v.d. Heijden06-46580376
Eemnes 5Roy van Eeden06-57604970
Eemnes 6August Diederen06-11327977
Overige
45+John van Vulpen06-12653328john.van.vulpen@uname-it.nl
35+Marc Weehuizen06-15947052

Voor vragen aangaande het competitieprogramma, teamindelingen en overige vragen over de jeugdelftallen, kun je een e-mail sturen naar jeugd@sveemnes.nl.

Jeugdcommissie
VoorzitterRené Verhoeven035-5310810jeugd@sveemnes.nl
Jeugd coördinatoren
TrainersRichard van Haassenbruceman1@hotmail.com
MeidenNicole Verwoert06-44155267nicoleverwoert@hotmail.com
JO19 - JO16Leo van Kempen035-5335985jeugd@sveemnes.nl
JO15 - JO12Karin Zwanikken06-21406012kzwanikken@gmail.com
JO11 - JO8Heleen Kuijer 035-5386926erwinenheleen@gmail.com
Ch. LeagueVacature
Toernooien, PRHenk de Jong035-5317862henkenregina@hetnet.nl

Voor vragen aangaande het competitieprogramma, teamindelingen en overige vragen over de zaalteams, kun je een e-mail sturen naar zaalvoetbal@sveemnes.nl.

Zaalvoetbal
CoördinatorLeon van der Heijden06-46580376zaalvoetbal@sveemnes.nl
Teamleiders
Team 1Niels Horst06-13133304nhhorst@gmail.com
Team 2Marnix de Wit06-15884808marnix12@hotmail.com
Team 3Kees Sturkenboom06-81935168info@signatuur.nl
Team 4Robert Makker06-51923580robertmakker@gmail.com

Meer informatie over het (jeugd)lidmaatschap vindt u hieronder:
• Inschrijfformulier SV Eemnes
• Informatiemap nieuwe leden
• Huishoudelijk Reglement SV Eemnes
• Statuten SV Eemnes


Contributie 2017-2018

Veldvoetbal (incl. kledingtoeslag): Zaalvoetbal (incl. kledingtoeslag):
Senioren € 220 Senioren € 175
O19 junioren € 185 Junioren € 155
O17 junioren € 180
O15 junioren € 175 Zaal- en veldvoetbal:
O13 pupillen € 170 Senioren € 335
O11 pupillen € 165 Junioren € 290
O9 pupillen € 160
Mini’s / Ch.League € 130
Alleen trainende leden €  85
Recreanten 35+ 45+ €  80 Begunstigers €  45